Kontakta oss

Copyright © 2016 | IT-UNDERHÅLL STOCKHOLM AB

 

IT-Underhåll Stockholm AB

Box 24018

104 50 STOCKHOLM

Besöksadress: Karlavägen 102

Tel 08-120 527 50

 

KONTAKTA OSS

Administration

Jenny Åhlund Tel: 08-120 527 59

Kerstin Åhlund Tel: 08-120 527 51

e-post: info@itunderhall.se

 

VD

Pelle Åhlund Tel: 08-120 527 52

e-post: Pelle@itunderhall.se

 

Förfrågningar, offerter gällande skötsel och anläggning:

 

Platschef

Petra Abrahamsson Tel: 08-120 527 56

e-post: Petra@itunderhall.se

 

Platschef

Natalie Bahez Tel: 08-120 527 62

e-post: Natalie@itunderhall.se

 

Arbetsledare Södermalm, Skeppsholmen samt Kungsholmen

Jenny Welch Tel: 08-120 527 53

e-post: jenny.welch@itunderhall.se

 

Arbetsledare Östermalm och norra Stockholm

Ammis Swedberg Tel: 08-120 527 55

e-post: ammis@itunderhall.se

 

Arbetsledare Södra Stockholm

Dzevad Colic Tel: 08-120 527 58

epost: dzevad@itunderhall.se

 

Kontakta oss enkelt här »